Terpinator

( ilość produktów: 2 )

TERPINATOR RHIZOFLORA - dodatek poprawiający produkcję terpenów i olejów roślinnych

Terpinator to oryginalny dodatek nawozowy wzmacniający terpeny / przeznaczony do poprawy stężenia terpenów w twoich roślinach.

Terpinator jest wynikiem wieloletnich prób badawczych zespołu profesjonalnych growerów w USA, którzy chcieli stworzyć produkt maksymalizujący plony. A także więcej smaku, więcej aromatu – bez względu na roślinę. Wiedzieli, że kluczem do uzyskania oczekiwanych rezultatów były terpeny – budulec olejków eterycznych występujących w większości roślin i kwiatów. Na tej podstawie powstał nawóz dla roślin Terpinator Rhizoflora. W naszym sklepie oferujemy go w wersji 946ml i 9,46L.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel