System automatycznego nawadniania Autopot easy2grow

( ilość produktów: 31 )

Dzięki swojej wszechstronności easy2grow może być używany do produkcji szerokiej gamy upraw. Idealnie nadaje się zarówno do krótkich, krzaczastych odmian, takich jak zioła lub truskawki, jak i wysokich roślin winorośli. Układy do uprawy winorośli są zwykle osiągane przez umieszczenie wielu zestawów jeden na drugim w ogrodzie, szklarni lub tunelu foliowym.

Produkty z kategorii Autopot easy2grow

Dodatkowe zalety Autopot easy2grow

Fenomenalnie oszczędny pod względem przestrzeni moduł z dwiema doniczkami easy2grow od lat pomaga hodowcom uzyskać absolutne maksimum z dostępnej przestrzeni. Podobnie jak wszystkie systemy nawadniające AutoPot, easy2grow można ustawić praktycznie w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymaga ani prądu, ani bieżącej wody. Można go łatwo rozbudować, dzięki czemu wiele doniczek można połączyć z jednym zbiornikiem. Doniczki i tace można dowolnie przesuwać, jeśli rośliny będą zbyt duże, można je z łatwością rozstawić dalej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel