Clonex żel - żel klonujący rośliny

( ilość produktów: 5 )

Clonex® Mist to najnowsza innowacja w technologii klonowania, opracowana, aby klonowanie było jeszcze bardziej udane. Innowacyjna, złożona mieszanka aminokwasów i składników mineralnych przyspieszająca zdrowy proces ukorzeniania. Zaprojektowany do pracy z hormonem ukorzeniającym Clonex lub bez, Clonex Mist znacznie przyspiesza ukorzenianie i tworzenie zdrowej podstawy dla nowych roślin.

Clonex Rooting Gel to wysokowydajny żel ukorzeniający na bazie wody opracowany przez Growth Technology™ Ltd. Jest to trwały żel, który pozostaje w kontakcie wokół łodygi, faktycznie uszczelniając naciętą tkankę, a następnie dostarczając hormony potrzebne do pobudzenia komórek korzenia rozwój. Jest wytwarzany w surowych warunkach laboratorium farmaceutycznego, dzięki czemu wyprzedza o lata staromodne hormony i proszki.

Produkty z kategorii Clonex

Jak używać Clonex Mist?

Weź sadzonki roślin, wykonując czyste ukośne cięcie tuż pod węzłem liścia. Zanurz uciętą część w Clonex Rooting Gel i natychmiast włóż ją do kostki ukorzeniającej. Spryskaj nowe sadzonki Clonex Mist i umieść je w propagatorze. Po 2-3 dniach ponownie zamocz sadzonki.

Jak używać Clonex Rooting Gel?

Najpierw zanurz w żelu na żądaną głębokość. Następnie włóż uciętą część do podłoża ukorzeniającego. Spryskać sadzonki i umieścić w propagatorze lub w ciepłym, czystym, i wilgotnym środowisku. Na koniec oczekuj rozwoju korzeni w ciągu 1-2 tygodni. W rzeczywistości możesz używać Clonex Rooting Gel na wszystkich rodzajach sadzonek roślin, w tym drzewiastych, zielnych i kwitnących gatunkach ozdobnych, warzywach, drzewach owocowych i małych owocach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel