Kostki Cocos brix - sprasowane podłoże kokosowe

( ilość produktów: 2 )

Cocos Brix jest idealnym podłożem dla hodowców, którzy wolą używać czystego i naturalnego produktu. Cocos Brix został poddany obróbce wapniem, a następnie spłukany czystą wodą, dzięki czemu powstał bardzo stabilny substrat, który nie zawiera żadnych nawozów. Nadaje się szczególnie do szybko rosnących roślin. Co więcej, Cocos Brix mają wysoką zdolność retencji wody, dzięki czemu możesz podawać mniej wody. Cocos Brix spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakości i otrzymuje Certyfikat RHP dla Konsumentów.

Produkty z Kategorii Cocos Brix

Zastosowanie Cocos Brix

Może być ponownie użyty jako polepszacz gleby. Cocos Brix daje najwyższe plony w połączeniu z Plagron Cocos A&B i dodatkami Plagron. Zanurz 1 kawałek Cocos Brix w wiadrze zawierającym 4 litry (1,05 gal) wody i regularnie wyciskaj cegłę. Po 20-30 minutach będziesz miał około 7 litrów (1,85 gal) gotowego do użycia substratu kokosowego. Dodaj składniki odżywcze przy każdym podlewaniu i ustaw pH na 5,5.

Charakterystyka Cocos Brix

  • Buforowany torf kokosowy
  • Buforowane włókna kokosowe
  • pH 6,1 - 7,4 EN13037
  • pH (H2O) EC 0,09 - 0,14 EC (1:1,5) [mS/cm]
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel