Podłoże Euro pebbles - granulat ceramiczny do hydroponiki

( ilość produktów: 4 )

Euro Pebbles to wysokiej jakości obojętne podłoże hydroponiczne. Materiał bazuje na czystej, bezsolnej glinie, która wypalana jest w otwartym piecu w celu uzyskania charakterystycznych nieregularnych granulek. Euro Pebbles ma szerokie zastosowanie, ponieważ użytkownik może określić wartość odżywczą.

Produkty z kategorii Plagron Euro Pebbles

Zastosowanie Plagron Euro Pebbles

To podłoże nadaje się do różnych metod uprawy i szczególnie nadaje się do systemów recyrkulacyjnych. Euro Pebbles daje najwyższe plony w połączeniu z Plagron Hydro A&B i dodatkami Plagron. Plagron Euro Pebbles jest gotowym do użycia z bezglebowym podłożem uprawowym do zalewania i przesadzania wszystkich roślin kwitnących. Po przewiezieniu Euro Pebbles spłukać wodą, aby wypłukać wszelki pył gliniany. Zacznij od nawożenia od pierwszego dnia. Ponowne użycie: Usuń stare resztki roślinne z Euro Pebbles. Następnie dokładnie spłucz wodą. Zacznij od nawożenia od pierwszego dnia. Euro Pebbles mogą być używane przez lata.

 

Dlaczego warto zdecydować się na oferowane podłoże hydroponiczne? M.in. dlatego, że w porównaniu ze standardowymi metodami uprawy zapewnia szybszy rozwój plonów, które kwitną i owocują w wyraźnie krótszym czasie. Wynika to z faktu, że dzięki zastosowaniu Euro Pebbles wartości odżywcze docierają do rosnących roślin o wiele sprawniej. Większa odporność na potencjalnie niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak szkodniki i rozmaite choroby, również przekonuje do wyboru tego podłoża hydroponicznego.

 

Charakterystyka Euro Pebbles

  • Kamyczki z ekspandowanej gliny (8-16 mm)
  • pH 6,8 - 8,3 EN13037
  • pH (H2O) EC 0,5 - 0,8 EC (1:1,5) [mS/cm]
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel