GHE Flora Bloom & Flora Grow - Nawozy Terra Aquatica

( ilość produktów: 27 )

FloraBloom i FloraGrow są częściami FloraSeries, O.G. 3-częściowy system składników odżywczych na bazie hydroponicznej.

FloraBloom dostarcza minerałów na etapie wzrostu reprodukcyjnego, aby wspomóc kwitnienie, owocowanie i produkcję nasion. Zalecamy stosowanie go do wszystkich rodzajów roślin, w tym zieleni i roślin pstrych.

FloraGrow jest przeznaczona do fazy wegetatywnej, stymuluje bujny wzrost struktur roślinnych i liści, odpowiedni dla wszystkich rodzajów wody.

Produkty z kategorii Flora Bloom & Flora Grow

Zastosowanie FloraBloom

FloraBloom wspiera rozwój zdrowego i silnego systemu korzeniowego, co ma pozytywny wpływ na całe życie rośliny. Nasiona poddane działaniu FloraBloom mają większą odporność na choroby. Może być stosowany na wielu powierzchniach, w tym na wełnie mineralnej, mieszance doniczkowej, kokosie, torfie, glebie ziemnej oraz w kulturach wodnych.

Zastosowanie FloraGrow

FloraGrow może być stosowana na wielu powierzchniach, w tym na wełnie mineralnej, mieszance doniczkowej, kokosie, torfie, glebie ziemnej oraz w kulturach wodnych. Stymuluje bujny wzrost struktur roślinnych i liści. Młoda roślina jest karmiona wszystkim, czego potrzebuje, aż do kwitnienia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel