Miernik EC Bluelab Truncheon - tester ilości nawozu

( ilość produktów: 1 )

Wypróbowany, przetestowany i kochany przez hodowców od dziesięcioleci, Bluelab Truncheon Nutrient Meter jest znany jako najlepszy miernik przewodnictwa do pomiaru roztworu. Ten genialnie prosty, wytrzymały miernik składników odżywczych pozwala mierzyć i regulować poziomy składników odżywczych w celu uzyskania optymalnej wydajności roślin. Mierząc i dostosowując poziomy składników odżywczych, upewnisz się, że twoje rośliny otrzymują makro- i mikroskładniki odżywcze, których potrzebują do lepszego zdrowia roślin. Miernik składników odżywczych Bluelab Truncheon został zaprojektowany do codziennego użytku, ale gwarantujemy, że stanie się nieodłącznym towarzyszem Twoich upraw na całe życie.

Produkty z kategorii Bluelab Truncheon Nutrient Meter

Precyzja pomiarów i intuicyjność obsługi

Oferowane urządzenie pozwala na precyzyjną kontrolę uprawy pod kątem dostosowania podawanych roślinom składników odżywczych do ich potrzeb. Prostota obsługi sprawia, że z jego użytkowaniem z powodzeniem poradzi sobie każdy, nawet początkujący hodowca. Wykonanie odczytu ogranicza się do umieszczenia Bluelab Truncheon Nutrient Meter w roztworze i oczekiwaniu na wynik. Czytelny i podświetlany wyświetlacz pozwala na dokładny odczyt wszystkich pokazywanych danych, również w ciemnych pomieszczeniach i po zmroku. Rzetelność pomiarów daje natomiast gwarancję precyzyjności podawanych informacji, które dokładnie odzwierciedlają rzeczywiste stężenie poszczególnych składników odżywczych dostarczanych roślinom.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel