Lampy sodowe OSRAM - żarówki HPS

( ilość produktów: 20 )

OSRAM to jedna z największych firm produkujących źródła światła i systemy oświetleniowe na świecie. Żarówki HPS Plantastar to seria stworzona przez firmę Osram dedykowana do uprawy roślin. Żarówki idealnie nadają się do upraw w pomieszczeniach uprawowych. Lampy z serii Plantastar charakteryzują się znakomitą wydajnością świetlną, która optymalizuje proces fotosyntezy. Te lampy HPS emitują światło o odpowiedniej temperaturze barwowej dla rozwoju roślin - 2000 K.

Produkty z kategorii OSRAM Plantastar

Zalety lamp OSRAM Plantastar

Ponadto żarówki Plantastar są żarówkami typu DUAL - doskonale nadają się do fazy wzrostu i kwitnienia. Solidna, wytrzymała konstrukcja oznacza, że lampy te są trwalsze niż porównywalne lampy dostępne na rynku, a ponieważ nie ma ruchomej anteny startowej, nie ma szans na obluzowanie się części. Charakteryzuje się wyjątkowo stałym strumieniem świetlnym podczas pierwszych 10 000 godzin świecenia.

Charakterystyka lamp OSRAM Plantastar

Żywotność żarówki to 32 000 godzin. Po tym czasie lub co dwa lata zaleca się wymianę lamp. Wszystkie lampy posiadają gwint E40, a ich moc waha się od 250W do 600W. Najlepiej działa w połączeniu z odpowiednim odbłyśnikiem i zasilaczem o tej samej mocy co sama lampa.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel