Tabletki Guerrilla

( ilość produktów: 2 )

Biotabs Guerilla Tabs, to nawóz organiczny w formie tabletek o wydłużonym działaniu. Zawierają wszystkie makro i mikroelementy niezbędne do zdrowego rozwoju roślin. Świetnie sprawdza się przy uprawie zewnętrznej a w szczególności partyzanckiej gdy nie mamy możliwości częstego odwiedzania naszych roślin i ich systematycznego nawożenia. Dla najlepszych efektów powinno się używać Guerilla Tabs wraz z nawozem w płynie Guerilla Juice.

Produkty z kategorii Guerilla Tabs

Skład Guerilla Tabs

W składzie Guerilla Tabs znajdziemy algi morskie, mączkę z wodorostów, mączkę rybną, kwas humusowy, mączkę z piór oraz pokaźną populację, bo aż 6 gatunków bakterii glebowych, które dbają o to by wszystkie składniki zostały rozłożone na pierwiastki niezbędne roślinom. Kwas humusowy ułatwia i zwiększa przyswajanie tych składników przez rośliny. Ta unikalna kombinacja organicznych substancji sprawi, że twoje rośliny będą zdrowo rosły, owocowały oraz dawały duży plon.

Zalety używania Guerilla Tabs

Z nawozami BioTabs możesz zapomnieć o pomiarach pH czy EC. Tą rolę odegrają za Ciebie mikroorganizmy żyjące w glebie. Nawóz Guerilla Tabs to wygoda użycia, gwarancja zdrowych roślin, wysokich plonów a także wspaniały smak owoców!

Sposób użycia Guerilla Tabs

Tabletki wystarczy zakopać w glebę w pobliżu strefy korzeniowej roślin na głębokość około 5cm, podlać wodą i dać działać mikroorganizmom.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel