Tace plastikowe do prac ogrodniczych Garland

( ilość produktów: 34 )

Tace uprawowe są idealnym, wielofunkcyjnym narzędziem dla ogrodnika. Zapewniają one roślinom prawidłowy rozwój, szczególnie na jego wczesnych etapach. Tace do prac ogrodniczych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są przystosowane do kontaktu z nawozami. Materiał, z którego wykonane są tace to elastyczne i mocne tworzywo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Może być wykorzystywana jako podstawka do kilku doniczek. Stanowi również wspaniałe narzędzie podczas prac ogrodniczych, takich jak przesadzanie sadzonek.

Produkty z kategorii Tace uprawowe Garland

Taca do prac ogrodniczych - zastosowanie

Taca uprawowa Garland może zostać wypełniona ziemią lub matą uprawową co daje możliwość uprawy wybranych przez użytkownika roślin bez konieczności posiadania ogrodu, działki lub pola uprawnego. Używając tac uprawowych można łatwiej utrzymać w porządku pomieszczenie uprawowe.

Szeroki wybór tac uprawowych

Oferta tac uprawowy firmy Garland jest bardzo bogata. Do wyboru są różne rozmiary - od małych tac do młodych roślin po duże tace, które pomieszczą kilka / kilkanaście roślin. Można wybrać tacę z drenażem lub bez. Tace uprawowe mogą doskonale się sprawdzić na parapetach, podstawka pod donicę lub jako wyposażenie growboxa.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel