Terra Professional

( ilość produktów: 6 )

CANNA Terra Professional to ziemia wysokiej jakości, która zawiera mieszankę gleby, kompostu perlity oraz naturalnych środków wspomagających zdrowy wzrost roślin. CANNA Terra Professional Soil Mix nie przypomina tego, co znajdziesz w centrach ogrodniczych. Jeżeli planujesz uprawę w ziemi, ta mieszanka jest tym, czego potrzebujesz.

Produkty z kategorii Canna Terra Proffesional

Charakterystyka ziemi Canna Terra Proffesional

Ziemia canna terra professional posiada niewielką ilość nawozu, jest to ziemia typu lightmix, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku młodych roślin. Może być z powodzeniem używana jako ziemia do rozsad.Ekskluzywne organiczne składniki wysokiej jakości, jak np. spulchniony torfowiec i rodzaje kory drzewnej, które posiadają właściwości dezynfekcyjne, stanowią skład produktu Terra Professional i Terra Professional Plus. Posiadają one bezpośrednie działanie wspomagające rozwój korzenia oraz silnych pędów, podczas gdy przyspieszony metabolizm w połączeniu z małym występowaniem chorób zapewnia podwyższona produkcję.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel