Biobizz Topmax & Bioheaven - stymulator i booster kwitnienia

( ilość produktów: 11 )

Czym jest Topmax

TopMax firmy BioBizz to w 100% organiczny stymulator kwitnienia, składający się z czystej esencji specjalnych kwiatów, wodorostów morskich i leonardytu. TopMax stymuluje komórki kwiatowe i zwiększa transport cząsteczek cukru w ​​kwiatach, tworząc obfity wzrost kwiatów. TopMax przyczynia się również do delikatnego, słodkiego smaku gotowego produktu. Chociaż przeznaczony do użytku z glebą, TopMax może być również używany z Coco-Mix i innymi mediami. Bio Bizz TopMax napędza obfite kwitnienie, jednocześnie wzmacniając smak ziół i warzyw w Twoim ogrodzie. TopMax doskonale nadaje się do gleby, ale może być również stosowany w innych podłożach uprawowych. Top Max ma potrójny cel: ułatwić przyswajanie składników odżywczych w roślinach, radykalnie zwiększając rzeczywistą wielkość i wagę skupisk kwiatowych i pozostawiając słodki, gładki smak w gotowym produkcie. Niezwykły sposób, w jaki Top Max wspomaga przepływ składników odżywczych, jest możliwy dzięki zastosowaniu kwasów huminowych.

W pierwszych tygodniach kwitnienia zalecamy dawkę 1ml na litr wody. W miarę zbliżania się zbiorów i przed spłukiwaniem dawkę można zwiększyć do 4 ml na litr wody.

Produkty z serii Topmax & Bioheaven

Co to jest Bio·Heaven?

Twoje rośliny z niecierpliwością czekają na pełną, wszechstronną nirwanę z Bio·Heaven. Zawiera starannie dobrane stymulatory biologiczne, takie jak aminokwasy – podstawowy budulec białek i enzymów niezbędnych dla budowy i metabolizmu rośliny.

W rezultacie ten specjalnie opracowany booster energii nie tylko poprawia działanie i translokację składników odżywczych we wszystkich opryskiwaniach dolistnych i mieszankach nawozów, ale także usuwa toksyny poprzez wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego rośliny i naprawę produkcji chlorofilu.

Korzyści Bio·Heaven

Bio·Heaven stymuluje aktywność enzymatyczną i szybkie wchłanianie składników odżywczych, jednocześnie zwiększając chelat niezbędnych makro i mikroelementów. Rośliny są również w stanie zatrzymać więcej wilgoci i w rezultacie doświadczać mniejszego stresu związanego z wilgocią.

Bio·Heaven zapewnia również doskonałe źródło kwasu węglowego dla mikroorganizmów w glebie. Ostatecznie uprawa osiąga lepsze wyniki i możesz spodziewać się plonów o wyższej jakości.

Jak używać Bio·Heaven

Bio·Heaven może być stosowany przez cały okres wzrostu i kwitnienia na każdym rodzaju podłoża, mieszance kokosowej lub systemach hydroponicznych. Używając All·Mix lub Light·Mix, idealna dawka zaczyna się od 2 ml i powoli wzrasta do 5 ml na 1 litr wody. Śledź nasz oficjalny Harmonogram składników odżywczych, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel