Ziemia All mix

( ilość produktów: 3 )

Plagron Allmix to mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych rodzajów torfu. Zawiera różne rodzaje włókien i perlitu, dzięki czemu uzyskuje się lekkość i poziom tlenu, jakiego można oczekiwać tylko od podłoży o najwyższej jakości. Obfita obecność unikalnych odchodów robaków Plagron zapewnia energiczny wzrost roślin i zwiększoną retencję wody. Plagron Allmix zaspokaja wszystkie potrzeby rośliny podczas całego cyklu. Plagron Allmix daje najwyższe plony w połączeniu z Plagron Alga Grow, Alga Bloom i dodatkami Plagron.

Zastosowanie Ziemi Allmix

Plagron Allmix jest gotowym do użycia bezglebowym podłożem uprawowym do doniczkowania i przesadzania wszystkich roślin kwitnących. Przed użyciem spłucz wodą, aby wypłukać natychmiast przyswajalne składniki odżywcze. Dodatkowe odżywianie jest potrzebne po około 6 tygodniach, w zależności od stanu rośliny.

Produkty z kategorii Allmix

Charakterystyka Ziemi Allmix

Odlewy torfowe, perlitowe, ślimakowe, nawozy organiczne. pH (EN13037): 6,5 - 7,9 EC (1:1,5): 1,5 - 2,2 mS/cm Wstępnie nawożony nawozem organicznym 12,5 kg/m³ (NPK 5,5-11-5,5)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel