SANLIGHT

( ilość produktów: 5 )

W celu zapewnienia optymalnych warunków rozwojowych dla roślin uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych należy zagwarantować im odpowiednie oświetlenie. W tym dziale przygotowaliśmy szeroką gamę kompaktowych i energooszczędnych lamp LED marki Sanlight. Growshop to miejsce, gdzie w atrakcyjnej cenie kupisz modele do punktowego naświetlenia pojedynczej sadzonki oraz modułowe konstrukcje składające się z kilku reflektorów. Te drugie, w zależności od etapu wzrostu pozwalają na regulację natężenia światła na wybrany obszar uprawy.

Lampy LED do upraw indoorowych - postaw na innowacyjne produkty Sanlight

Oświetlenie tego austriackiego producenta jest cenione na całym świecie wśród hodowców hobbystycznych i profesjonalnych ogrodników. Niezawodność, innowacyjna technologia, bezpieczeństwo, wysoka jakość materiałów, estetyka wykonania i wydajność - to najważniejsze cechy oferowanych lamp ledowych tej marki. Produkty Sanlight to nowoczesne artykuły oświetleniowe o wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki nim zapewnisz udaną hodowlę roślin ozdobnych, warzyw, owoców i ziół!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel