Doniczki materiałowe

( ilość produktów: 11 )

Doniczki materiałowe – ekologiczne i przyjazne roślinom

Doniczki wykonane z materiałów są świetnym rozwiązaniem do uprawy różnych roślin, a co więcej są przyjazne środowisku! Dzięki swojej funkcjonalnej budowie świetnie współgrają z korzeniami i dopasowują się do potrzeb rośliny, dlatego też są niezawodnym sposobem na wzrost roślin doniczkowych, a używanie ich jest niezwykle proste i przyjemne.

Doniczki materiałowe pozwalają na lepszy wzrost korzeni

Dzięki korzystaniu z doniczek wykonanych z tkaniny zapewnisz korzeniom swoich roślin odpowiednie dotlenienie oraz zapobiegniesz tworzeniu się zwartych brył przy ściankach donicy. Korzenie będą bez trudu czerpać składniki odżywcze z podłoża.

Materiałowa doniczka uchroni Cię również przed przelaniem roślin, co jest zwykle nieświadomym, lecz niestety częstym błędem. Wewnątrz niej nie gromadzi się woda, ponieważ jej nadmiar przenika przez tkaninę, dlatego też warto pamiętać, aby uprawiając rośliny w pomieszczeniu, używać dodatkowo podstawki lub tacki. Dodatkowo taka doniczka pozwoli na efektywną regulację temperatury, dzięki napowietrzeniu oraz uwalnianiu ciepła przez porowatą tkaninę, co umożliwia wydłużenie cyklu wzrostu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnej pojemności i rodzaju donice materiałowe, wykonane z bardzo mocnych, odpornych tkanin, dzięki czemu na pewno znajdziesz to, co będzie dostosowane do Twoich potrzeb i zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z uprawy roślin! Oferujemy okrągłe, kwadratowe, a także bardzo jakościowe doniczki które starczą Ci nawet na kilka sezonów! Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami przeznaczonymi do hodowli roślin dostępnymi na naszej stronie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel