Spektrometry

( ilość produktów: 1 )

Zakładając uprawę indoor kwestią niezwykle istotną jest zapewnienie roślinom wystarczającą ilości światła, o odpowiednich parametrach. Niedostateczna ilość światła może prowadzić do spowolnienia wzrostu roślin oraz niekorzystnie wpłynąć na ich rozwój skutkując małą ilością chlorofilu w tkankach roślin, a tym samym prowadzić do ograniczenia produktywności roślin. Światło jest także podstawowym czynnikiem regulującym cykl życiowy roślin w fazie wegetatywnej i kwitnienia.

 

Zapotrzebowanie na światło u roślin

 

Poszczególne odmiany roślin mają różne zapotrzebowanie na światło, dlatego rozmieszczenie lamp oraz dobór odpowiednich żarówek LED jest kwestią bardzo ważną. W ofercie sklepu Growtent znajdziecie Państwo wysokiej jakości spektrometry, które pozwolą Wam zbadać podstawowe parametry światła dostarczanego przez systemy oświetlenia w waszej uprawie, takie jak spektrum, czy częstotliwość migotania światła.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel