Shogun Fertilisers

( ilość produktów: 59 )

Shogun fertilizers - czyli producent nawóz z UK na fazę wzrostu i kwitnienia, boostery i wzmacniacze kiełkowania | dla upraw w ziemi, kokosie i hydroponice

Odkąd Shogun Fertilizers zostały wprowadzone na rynek w 2014 roku, stały się jedną z najlepszych marek odżywek. Wytwarzane przez firmę Aqualabs w Wielkiej Brytanii, ich odżywki i boostery zawierają specjalne składniki, których nie znajdziesz w butelkach produkowanych przez inne marki nawozów. Na przykład ich podstawowe składniki odżywcze Samurai obejmują SmartZen, unikalny produkt, który, jak wykazano, zwiększa plony nawet o 8%! Dodatkowo ich flagowy booster - Sumo Boost, zawiera triakontanol, który, jak wykazano, znacznie zwiększa reakcję na kwitnienie/owocowanie roślin, co z kolei prowadzi do większych plonów. Wypróbuj odżywki Shogun już dziś i przygotuj się na zaskoczenie co potrafią twóje rośliny!
Odżywki Shogun zrewolucjonizowały świat hydroponicznych odżywek i wzmacniaczy roślin. Po latach badań i rozwoju firma Shogun opracowała doskonałą linię składników odżywczych, która zapewnia niezrównane plony. W zależności od wybranego podłoża możesz użyć nawozów takich jak Samurai Terra GrowSamurai Terra Bloom , Samurai Coco A&B , Samurai Hydro Grow A&B lub Samurai Hydro Bloom A&B . W dążeniu do doskonałości eksperci firmy opracowali najlepsze składniki odżywcze dla roślin, które pokrywają wszystkie potrzeby żywieniowe Twoich upraw.

Maksymalizacja potencjału Twoich roślin z odżywkami Shogun 

Dzięki wysokiej jakości składnikom i rewolucyjnym mieszankom, wzmacniacze i stymulatory Shogun maksymalizują potencjał wzrostu twoich upraw i przyspieszają tempo metabolizmu twoich roślin. Dodatki takie jak wspomniany Sumo Boost i unikalny PK Warrior 9/18 stymulują naturalne procesy w Twoich uprawach i dostarczają dodatkowe potas i fosfor. Dzięki Dragon Force możesz wykorzystać ogromne kwitnienie osiągnięte dzięki PK Warrior 9/18 i Sumo Boost i wycisnąć każdą kroplę wzrostu i produkcji terpenów z twoich upraw. Włącz składniki odżywcze i wzmacniacze Shogun do nawożenia swoich roślin, aby uzyskać wyjątkowe rezultaty.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel