Opaski Zaciskowe

( ilość produktów: 9 )

Wybierając nasze opaski zaciskowe, decydujesz się na produkty o wysokiej jakości i uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki nim zamocujesz i ustabilizujesz wszelkie przewody i kable w growboksie i nie tylko.

Opaski zaciskowe wykonane ze stalowej blachy

Jednym z najczęstszych wyborów jest opaska zaciskowa wycięta ze stalowej blachy, którą dodatkowo ocynkowano. To połączenie zapewnia zarówno wytrzymałość, elastyczność jak i odporność na korozję. Dlatego każda opaska może być stosowana w dowolnych okolicznościach. Tego rodzaju opaski są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie temperatury czy wilgoci.

Opaski zaciskowe wykonane z tworzywa sztucznego

Nasz asortyment obejmuje również opaski zaciskowe wykonane z tworzywa sztucznego. Są dostępne w czarnym kolorze. Plastikowe opaski zaciskowe (popularne trytytki) znajdują bardzo wiele zastosowań. Pozwolą Ci utrzymać wszelkie przewody w określonej pozycji, co wpłynie na bezpieczeństwo uprawy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel