Nawozy Shogun Fertilisers

( ilość produktów: 57 )

Shogun Fertilizers

Shogun to wyjątkowe nawozy produkowane i od 2014 roku, stworzone przez lata badań, rozwoju i zastosowań komercyjnych. Innowacyjne rozwiązania, takie jak SmartZen® i AquaZen®, są unikalne dla marki SHOGUN i zapewniają hodowcom realne korzyści, które przyspieszają wzrost roślin. Proces kontroli jakości nawozów Szogun wykorzystuje niezależne testy laboratoryjne, dzięki czemu dostarczany produkt jest zawsze tej samej jakości.

Nawozy Szogun do uprawy w ziemi (baza Terra Grow / Terra Bloom), kokosie (Coco A&B) oraz do hydroponika (Samurai Hydro Grow Hydro Bloom dla Soft Water lub Hard Water). Do wyboru masz szereg rozszerzeń - na start Shogun StartShogun Katana Roots lub na kwitnienie PK 9/18Sumo Boost

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel