Odbłyśniki do lamp CMH - reflektory

( ilość produktów: 6 )

Chcesz zapewnić swoim roślinom idealne warunki do prawidłowego wzrostu? Istnieje wiele aspektów, o które musisz zadbać, jednak z pewnością oświetlenie to coś, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Bardzo częstym zjawiskiem, które może wydarzyć się nawet doświadczonym, są przypalenia wynikające z tzw. hotspotów. Powstają one w wyniku nierównomiernego rozprowadzenia światła na uprawę. Odbłyśniki do lamp CMH to idealne rozwiązanie tego problemu. Dodatkowo odbłyśniki pozwalają na całkowite wykorzystywanie światła pochodzącego z lamp CMH, co może przełożyć się na oszczędności związane ze zużyciem prądu. W tej kategorii można znaleźć bardzo ciekawy zestaw składający się z zasilacza, żarówki, adaptera i odbłyśnika parabolicznego. Wykorzystanie mikroprocesora w zasilaczu pozwala na precyzyjne sterowanie napięciem wyjściowym, co przekłada się na zachowanie optymalnego współczynnika PAR. Oferowane przez nas produkty to najwyższa klasa w dziedzinie odbłyśników. Wierzymy, że dzięki nim Twoje zbiory będą o wiele bardziej udane!

Odbłyśniki do lamp - wsparcie rozwoju roślin i oszczędności

Konieczność zastosowania odbłyśników wynika z faktu, że w boxie, w którym znajdują się rośliny, światło emitowane jest punktowo. To oznacza, że w jednym miejscu kumuluje się więcej energii niż w innym, co jest efektem „pochłaniania” promieniowania przez ściany konstrukcji. Taka sytuacja może doprowadzić do nieprawidłowego wzrostu roślin, które mają nierównomierny dostęp do światła. W celu jego ujednolicenia wewnątrz boxu uprawowego wykorzystuje się odbłyśniki oferowane w różnych wersjach w naszym sklepie internetowym.

 

Proponowane akcesoria sprawiają, że promieniowanie odbija się od ścian, zamiast być przez nie pochłaniane. Tym samy zwiększa się efektywność oświetlenia emitowanego przez lampy, a to przekłada się na wydajniejsze i oszczędniejsze wykorzystanie energii. Poza zapewnieniem optymalnych warunków rozwojowych roślinom produkty zapewniają także korzyści finansowe wynikające z możliwości ograniczenia zużycia prądu na oświetlenie uprawy. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i składania zamówień!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel