Kontrolery Cli-mate

( ilość produktów: 13 )

Firma CLI-MATE® to holenderska marka posiadająca asortyment obejmujący całą gamę kontrolerów klimatu, kontrolerów środowiskowych oraz urządzeń zegarowych. Skupiając się na komponentach i jakości produkcji, z zamiarem oferowania najlepszej obsługi, marka CLI-MATE stała się w ciągu ostatnich 8 lat punktem odniesienia w zakresie urządzeń do kontroli klimatu i środowiska wewnątrz pomieszczeń, nie tylko w Holandii, ale w całej Europie.

Kontrolery klimatu oraz regulatory i czujniki od Cli-mate

Firma CLI-MATE oferuje różnorodne rodzaje kontrolerów, które pozwalają na monitorowanie i regulowanie warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Wśród oferowanych produktów znajdują się kontrolery temperatury, wilgotności, podciśnienia, a także kontrolery obrotów, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie warunków do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo poza prostszymi regulatorami, w ofercie można znaleźć również bardziej zaawansowane kontrolery klimatu oraz czujniki temperatury i wilgotności. 

Kontrolery klimatu dla amatorów i profesjonalistów - utrzymuj pożądane warunki na wybranym przez siebie poziomie

Firma CLI-MATE® specjalizuje się w oferowaniu rozwiązań do kontroli warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Ich asortyment obejmuje kontrolery temperatury, wilgotności, podciśnienia oraz obrotów, które umożliwiają dokładne monitorowanie i regulowanie warunków wewnętrznych, z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków dla różnych zastosowań. Przykładowo, seria Multi-Controller MC oferuje kontrolę temperatury w prosty, intuicyjny sposób, dzięki elektronicznym, bezstopniowym regulatorom prędkości i zewnętrznym czujnikom temperatury. Oferta CLI-MATE® skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów, poszukujących niezawodnych i wydajnych rozwiązań do kontroli klimatu w swoich przestrzeniach

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel