Jonizatory i ozonatory

( ilość produktów: 9 )

Zaawansowane technologie usprawniają uprawę roślin. Nowoczesne ozonatory, kontrolery obrotów to tylko wybrane przykłady. Urządzenia skutecznie zwiększają kontrolę nad całym procesem i pozwalają na zbadanie prawie każdego aspektu z zakresu hodowli roślin.

Zalety korzystania z nowoczesnych rozwiązań

Jednym z największych osiągnięć w dziedzinie produkcji rolnej jest regulator stężenia CO2. To niepozorne urządzenie potrafi monitorować i utrzymywać stałe nasycenie dwutlenkiem węgla w pomieszczeniu. W przypadku zwiększenia wartości CO2 można kilkakrotnie przyspieszyć okres wzrostu roślin. Urządzenie można dowolnie programować w dużym zakresie, w zależności od potrzeb użytkownika.

Kontrolery obrotów służą do regulacji mocy wentylatora. Ich używanie jest bardzo proste – wystarczy podłączyć je do zasilania i połączyć z wentylatorem. (przed zakupem upewnij się czy twój wentylator będzie z nim współpracował!) Neutralizatory zapachu i ozonatory doskonale oczyszczają powietrze, usuwają nieprzyjemny zapach i szkodliwe mikroorganizmy.

Przeznaczenie narzędzi do automatyzacji produkcji

Wszystkie rozwiązania zostały zaprojektowane do produkcji masowej. Najlepiej sprawdzają się do średnich i większych plantacji roślinnych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich do mniejszych hodowli eksperymentalnych lub zupełnie małych, przydomowych upraw.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel