Timery

( ilość produktów: 5 )

W tej ofercie sprzedażowej przygotowaliśmy urządzenia i akcesoria do automatycznych systemów podlewania kropelkowego roślin stosowanych w uprawach ogrodowych i hydroponicznych. Na podstronie zamówisz timery i elektroniczne sterowniki renomowanych producentów. Przyrządy są odporne na zmienne warunki pogodowe. Internetowy growshop to miejsce, gdzie kupisz programator nawadniania. Dzięki niemu zaplanujesz czas i długość cykli zraszania w całym rocznym kalendarzu uprawowym. Przyrządy mogą być programowane przy użyciu aplikacji smartfona, co jest dodatkowym ułatwieniem i praktycznym rozwiązaniem.

Timery, sterowniki, programatory do nawadniania

Do stworzenia automatycznego systemu podlewania roślin trzeba skompletować właściwe urządzenia i akcesoria. Dobrze dobrane oprzyrządowanie sprawi, że pielęgnacja ogrodu będzie przyjemna i mniej pracochłonna. Oprócz zraszaczy, elektrozaworów i rur należy zaopatrzyć się w timer, programator i sterowniki nawadniania kropelkowego. Dzięki nim zadbasz o swoje rośliny podczas dłuższej nieobecności.

Kompletne systemy do sterowania i planowania nawadniania kropelkowego

Do swojego automatycznego systemu możesz wybrać różne typy sterowników nawadniania kropelkowego. Mogą one mieć charakter mechaniczny lub elektroniczny. Oferowany sprzęt pozwoli Ci na określenie pory zraszania roślin i długości okresu podlewania w poszczególnych dniach tygodnia. Sprawdź atrakcyjną cenowo ofertę sklepu GROWTENT i poznaj możliwości dostępnych programatorów, timerów i innych urządzeń.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel