Generatory co2

( ilość produktów: 18 )

Generatory dwutlenku węgla

W ofercie sklepu growtent.pl znajdziesz specjalne maty, worki, wiadra z pompą oraz tabletki doglebowe wytwarzające dwutlenek węgla. Wszystkie oferowane rozwiązania są proste w użyciu. Popularne maty co2 boost wystarczy spryskać wodą i zawiesić nad roślinami. Z kolei worki Gemini Smart co2 wystarczy nakuć, będą skuteczne nawet do 3 miesięcy! Dla najbardziej wymagających polecamy zestawy z butlą, elektrozaworem / specjalnym kontrolerem dozującym i monitorującym poziom co2.

Reduktory CO2 dla szklarni i akwariów

Zestawy z generatorem CO2 stanowią kompletne rozwiązanie dla osób pragnących optymalizować warunki wzrostu roślin w akwariach czy szklarniach. Taki zestaw ułatwia monitorowanie i regulację poziomu dwutlenku węgla w środowisku, co przekłada się na zdrowsze rośliny i wyższe plony. Jest to wyjątkowo praktyczne dla osób, które chcą podejść do tematu profesjonalnie, ale również dla amatorów, dla których stanowi on wygodną i efektywną opcję.

Torby uwalniające CO2 - prosty i ekonomiczny sposób na podniesienie CO2 w uprawie roślin

Torby generujące CO2 są ekonomiczną i łatwą w obszarze metodą zwiększenia poziomu dwutlenku węgla w pomieszczeniach takich jak szklarnie. Zawierają one materiał organiczny, który uwalnia CO2 w procesie fermentacji, co sprzyja zdrowemu rozwojowi roślin.

Generatory CO2 do szklarni i uprawy roślin

Generatory CO2 w szklarniach pełnią kluczową rolę w optymalizacji procesu fotosyntezy, co z kolei wpływa na szybkość wzrostu i jakość plonów. Te urządzenia są zaprojektowane tak, aby dokładnie kontrolować stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, co jest szczególnie ważne w zamkniętych przestrzeniach, gdzie naturalna wymiana gazów jest ograniczona. Użycie generatora CO2 może znacząco przyspieszyć tempo wzrostu roślin, zwiększając tym samym efektywność produkcji. Jest to niezbędne narzędzie zarówno dla dużych, komercyjnych szklarni, jak i mniejszych instalacji hobbystycznych, pragnących maksymalizować swoje plony.

Tabletki CO2 do uprawy roślin - prosty sposób na podniesienie CO2

Tabletki CO2 są praktycznym rozwiązaniem dla mniejszych akwariów i roślin doniczkowych, które potrzebują dodatkowego źródła dwutlenku węgla. Są łatwe w użyciu i dają możliwość dawkowania CO2 bez konieczności użycia skomplikowanych systemów.

Maty generujące CO2 do growboxa

Maty generujące CO2 są nowoczesnym rozwiązaniem, często używanym w dużych instalacjach uprawowych. Zapewniają one równomierne uwalnianie CO2 na dużą skalę, co jest kluczowe dla optymalizacji procesu fotosyntezy i maksymalizacji plonów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel