Podłoża dedykowane

( ilość produktów: 29 )

Podłoża dedykowane konkretnym gatunkom roślin 

Specjalistyczne podłoża dedykowane do roślin są starannie przygotowane, aby spełniać indywidualne potrzeby różnych gatunków roślin. Mogą zawierać różne składniki, takie jak torf, perlit, wermikulit czy kompost, które pomagają w utrzymaniu właściwej struktury podłoża, retencji wody i dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych.

Substrat do roślin magazynujący nawozy i wodę, napowietrzający i zapobiegający chorobom - LECHUZA-PON

LECHUZA-PON to wysokiej jakości substrat mineralny, który napowietrza korzenie rośliny oraz oferuje doskonałą retencję wody i jednocześnie zapewnia właściwy drenaż, co pomaga w prewencji przelania roślin. Składa się z naturalnych minerałów, takich jak zeolity i lawy wulkaniczne, które są długotrwałe i zapewniają stabilne środowisko korzeniowe dla roślin.

Podłoża do bonsai - wszystko co potrzebne do hodowli miniaturowych drzewek

Ziemia do bonsai jest specjalnie przygotowana, aby zapewnić odpowiednią drenaż, retencję wody i poziom składników odżywczych dla tych miniaturowych drzew. Składa się zazwyczaj z mieszanki akademii, granulatu mineralnego i organicznego materiiłu, umożliwiając optymalny rozwój systemu korzeniowego.

Jaka ziemia do storczyków i orchidei? Specjalne podłoża do wymagań storczyków i orchidei

Podłoża do storczyków są specjalnie formułowane, aby wspierać zdrowie i wzrost tych delikatnych roślin. Posiadają luźną, porowatą strukturę, która zapewnia doskonały drenaż i umożliwia korzeniom orchidei dostęp do powietrza. Zazwyczaj składają się z kory sosnowej, perlitu i innych składników, które wspomagają zdrowy wzrost storczyków.

Jakie jest najlepsze podłoże do monstery? Podłoża do monstery 

W naszym sklepie oferujemy wyselekcjonowane podłoża do monstery, które są idealnie dostosowane do potrzeb tej popularnej rośliny doniczkowej. Nasze podłoża zapewniają właściwą strukturę, zapewniającą dobre właściwości drenażowe i retencję wody, co jest kluczowe dla zdrowia i wzrostu monstery.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel