Prima Klima - filtry węglowe i wentylatory kanałowe z regulacją

( ilość produktów: 57 )

Prima Klima to średniej wielkości firma założona w 1996 roku w Bretten w Niemczech, która opracowuje i produkuje produkty do filtracji powietrza, wentylacji i oświetlenia. Firma, której siedziba znajduje się obecnie w czeskich Radnicach niedaleko granicy z Niemcami, od prawie 24 lat zdobywa zaufanie klientów z całego świata, a także cieszy się rosnącą renomą dzięki jakości, spójności i niezawodności. PrimaKlima w swoich wentylatorach stosuje wyłącznie wysoce energooszczędne wirniki silników renomowanych niemieckich i szwajcarskich producentów, którzy już od dawna spełniają minimalne wymagania dotyczące sprawności zawarte w dyrektywach ErP. Filtry z węglem aktywnym są nie tylko trwałe, ale także prawie w 100% nadają się do recyklingu.

Filtry Prima Klima

Firma Prima Klima oferuje trzy popularne serie filtrów: Pro Line, Flat Line i Eco Line. Każda z tych serii filtry prima klima posiada unikalne cechy i jest zaprojektowana, aby spełniać różnorodne potrzeby klientów w zakresie filtracji powietrza.

Pro Line: Serie Pro Line to flagowa linia filtrów Prima Klima, charakteryzująca się najwyższą jakością i wydajnością.

Seria Flat Line to linia filtrów o płaskiej konstrukcji, która ma na celu zapewnienie skutecznej filtracji powietrza w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni.

Eco Line: Seria Eco Line skupia się na dostarczaniu przystępnych cenowo i efektywnych rozwiązań filtracji powietrza

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel