Etykiety do roślin - tabliczki ogrodowe

( ilość produktów: 12 )

O ile w przypadku uprawy jednej czy dwóch roślin ich rozpoznanie jest czymś oczywistym, o tyle przy większej liczbie gatunków sprawa staje się problematyczna. Dotyczy to w szczególności początkowego okresu rozwoju, na którym identyfikacja jest utrudniona z uwagi na podobny wygląd dopiero co wykiełkowanych okazów. Jak sobie poradzić w podobnej sytuacji? W tym celu stosuje się etykiety do roślin, które sprzedajemy w różnych wersjach opakowaniowych w naszym sklepie internetowym. To skuteczny, bezpieczny i intuicyjny sposób na identyfikację uprawianych gatunków.

Precyzyjne i intuicyjne oznaczanie roślin dzięki etykietom

Rozpoznanie odmian jest bardzo istotne z punktu widzenia pielęgnacji. Wynika to z faktu, że mają one różnorodne potrzeby i wymagania, do których trzeba dostosować m.in. właściwości gleby, temperaturę, rodzaj i natężenie oświetlenia czy intensywność oraz częstotliwość podlewania. Aby ustrzec się pomyłki i mieć pewność, że w danej doniczce znajduje się określony gatunek, warto sięgnąć po dostępne w naszej ofercie etykiety.

 

Oznaczniki to bardzo proste, plastikowe elementy, na których można flamastrem nanieść nazwę rośliny, a następnie wbić w podłoże. Ponieważ u dołu są lekko zaostrzone, umieszczenie ich w glebie jest bardzo łatwe i niewymagające żadnego wysiłku. Znajdujące się na etykiecie napisy można zmazać poprzez przetarcie szmatką, aby zastosować ją po raz kolejny do innego gatunku. Produkty sprzedajemy w opakowania różniących się pod względem liczby egzemplarzy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel