Folie odblaskowe

( ilość produktów: 24 )

Stosując profesjonalne folie odblaskowe możesz zbudować własny growbox (o dowolnej wysokości czy szerokości) lub zamontować folię na ścianie. W ofercie sklepu growshop znajdziesz wyłącznie grube, całkowicie światłoszczelne folie odblaskowe, z których buduje się profesjonalne namioty do uprawy roślin w izolowanych warunkach. Tego typu foli możesz użyć do zbudowania namiotu uprawowego wewnątrz mieszkania, w garażu lub na strychu swojego domu.

Folie odbijają duże ilości światła, co pozwala zaoszczędzić na żarówkach Led Grow lub lampach CFL, a także na rachunkach za prąd. Po prostu stosując folie odblaskowe będziesz mógł ograniczyć ilość żarówek potrzebnych do oświetlenia swoich upraw. W ofercie naszego sklepu znajdziesz folie o różnych wymiarach i zawsze ponadprzeciętnej trwałości. Prezentowane folie odblaskowe to materiały składające się z wielu warstw, co ułatwia ich montaż, a także wpływa na ich wytrzymałość. Przy montażu można używać specjalnych taśm izolacyjnych, do łączenia mniejszych fragmentów folii w jedną spójną całość.

Praktyczne i solidne folie odblaskowe

Oszczędności finansowe to ważny efekt gwarantowany przez folie odblaskowe, jednak niejedyny. Poza tym warto zauważyć, że ich użycie przekłada się na skuteczniejsze rozprowadzanie światła we wnętrzu growboxa, dzięki czemu rośliny lepiej absorbują promieniowanie. Przy zachowaniu odpowiedniej wentylacji pozwala to na uzyskanie wydajniejszego wzrostu bez ryzyka przypalenia kwiatów, liści czy łodyg. Światło rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach, ponieważ ściany, zamiast absorbować, dzięki pokryciu odblaskującym materiałem - efektywnie je odbijają.

 

Dostarczamy wyłącznie solidne, trwałe i odporne na rozerwanie produkty, które można zastosować w dowolnym growboxie niezależnie od jego powierzchni i zasadzonych gatunków. Przy wyborze folii odblaskowej kieruj się przede wszystkim wymiarami, dostosowując je do wielkości konstrukcji uprawnej. W atrakcyjnych cenach sprzedajemy też kleje montażowe i nożyczki do przycinania materiału. Zapraszamy na zakupy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel