Nawozy Plagron

( ilość produktów: 104 )

Plagron to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych producentów nawozów dostępnych na rynku. Firma powstała w 1992 roku i szybko wyrobiła sobie dobre opinie. Posiada bardzo szeroką gamę produktów dzielącą się na 5 kategorii:

  • TERRA
  • NATURAL
  • COCO
  • HYDRO
  • UNIVERSAL

Kategorie TERRA została stworzona do uprawy w ziemi. Bio-mineralny skład gwarantuję szybki rozwój oraz obfite kwitnienie w miarę maksymalnych możliwości rośliny.

NATURAL to kategoria dla miłośników w pełni organicznych produktów. Można ich użyć w połączeniu z produktami z pozostałych oferowanych przez Plagron. W 100% naturalny skład oznacza wspomaganie środowiska, w którym prowadzimy uprawy oraz lepszy smak, aromat oraz ogólny wygląd rośliny.

COCO to równie przyjazna nowym ogrodnikom kategoria co NATURAL. Podłoża kokosowe nie wymagają dużo uwagi ze względu na stały poziom pH oraz wysoki poziom składowania wody w podłożu.

Kategoria HYDRO daje nam pełną kontrolę nad naszą uprawą. Pozwala nam dostosować wszystkie aspektu zaczynając od poziomu pH kończąc na wartościach odżywczych.

Ostatnią i jedną z najważniejszych jest UNIVERSAL, która została stworzona żeby używać w połączeniu z pozostałymi 4 kategoriami. Znajdziemy tu regulatory pH, środki wzmacniające korzenie, odporność rośliny i wiele więcej.

Produkty z kategorii Nawozy Plagron

Nie potrzebujesz wieloletniego doświadczenia żeby używać nawozów Plagron

Nawozy Plagron są bardzo przyjazne nowym ogrodnikom. Wystarczy przeczytać etykietę, na której umieszczono instrukcję. Używanie produktów Plagron gwarantuję sukces, którego efektem będą piękne, zdrowe rośliny o bogatym smaku i aromacie.Dowiedz się więcej
Nawozy marki Plagron stosowanie serii Alga, Terra, Hydro oraz Coco

Jesli kiedyś zastanwiałeś sie jaką seriie produktów od Plagrona wybrać / które produkty są dla Ciebie, niniejszy artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje takie jak np dawnokwanie dla poszczegolnych seri tzn Alga, Terra, Hydro czy Coco. Artykuł objaśni ci również jeden z najwazniejszych aspektów planowania uprawy tzn jaki rodzaj ziemi (np plagron lightmix) dobrać do konkretnej odżywki. 

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel