TERRA

( ilość produktów: 10 )

Seria nawozów TERRA od firmy Plagron

Seria TERRA to wyjątkowa linia nawozów stworzona przez firmę Plagron, której głównym celem jest wsparcie roślin w każdym etapie ich wzrostu. Została ona zaprojektowana z myślą o hodowcach, którzy poszukują skutecznych rozwiązań dla roślin uprawianych w glebie.

Czym wyróżnia się seria TERRA?

TERRA od Plagron to unikalna kombinacja składników mineralnych i organicznych, które zapewniają roślinom wszystko, czego potrzebują od momentu wschodów aż po kwitnienie. Formuły produktów z tej serii zostały starannie dobrane, by rośliny mogły w pełni wykorzystać potencjał zawarty w glebie.

Plagron Terra Grow - nawóz na wzrost

TERRA Grow to nawóz dedykowany dla roślin w fazie wzrostu. Dzięki starannie dobranym składnikom, wspomaga on rozwój korzeni, wzmacnia strukturę rośliny i przygotowuje ją do fazy kwitnienia. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ich rośliny mają wszystko, czego potrzebują w początkowej fazie życia.

Plagron Terra Bloom - nawóz na kwitnienie 

Kiedy nadejdzie czas kwitnienia, TERRA Bloom wchodzi do gry. Jego specjalistyczna formuła została stworzona, aby dostarczyć roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne do tworzenia zdrowych, obfitych i aromatycznych kwiatów. To niezastąpiony element dla każdego, kto chce cieszyć się wspaniałymi plonami.

Dlaczego warto wybrać serię TERRA?

Wybierając serię TERRA, inwestujesz w jakość i pewność. Nawozy te są niezwykle łatwe w użyciu, a ich skład jest dostosowany do specyficznych potrzeb roślin uprawianych w glebie. Pozwolą Ci osiągnąć optymalne wyniki, niezależnie od rodzaju rośliny czy doświadczenia w uprawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel