Pure Zym

( ilość produktów: 5 )

Plagron Pure Zym - polepszacz gleby

Pure Zym to organiczny ulepszacz podłoża oparty na naturalnych enzymach. Jego zadaniem jest przyspieszenie rozkładu martwej materii roślinnej, co prowadzi do uwolnienia dodatkowych składników odżywczych, pobudzających życie w glebie. Dzięki temu produktowi rośliny zyskują lepszą zdolność do absorpcji tlenu.

Dlaczego warto używać Pure Enzym?

Pure Zym nie tylko przyspiesza rozkład martwej materii roślinnej, ale także zwiększa zdolność roślin do absorpcji tlenu. Dzięki temu gleba staje się bardziej żywotna i zdrowsza, co ma korzystny wpływ na rośliny uprawne.

Dawkowanie i użycie Pure Zym:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Dodaj 1 ml Pure Zym do 1 litra wody (1:1000). Używaj tego roztworu za każdym razem, gdy podlewasz rośliny przez cały okres uprawy. Pure Zym nadaje się do wszystkich podłoży ale nie do każdej uprawy, po więcej informacji zajrzyj na stronę Producenta.

Plagron Pure Zym NPK:

Pure Zym to specjalistyczne enzymy, które nie zawierają składników NPK. Z tego powodu ich NPK wynosi 0-0-0, co oznacza, że są to enzymy bez zawartości składników odżywczych ale pomagają je uwolnić z gleby i poprawiają absorbcję składników odżywczych przez rośliny.

Pure Zym - enzymy polepszające glebę: nowa formuła

Dzięki nowej formule Pure Zym, dodaliśmy większą różnorodność enzymów, które przyspieszają i ulepszają proces rozkładu martwej materii roślinnej. Pozwala to roślinom na jeszcze szybsze i lepsze wchłanianie martwej materii niż wcześniej.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel