Propagatory Hydro / Aero

( ilość produktów: 8 )

Jak stosować propagator NUTRICULTRE X-STREAM ? Porady i wskazówki

Przede wszystkim nastaw pompę włączoną w trybie 24/7. Gdy korzenie zaczynają się pokazywać, dodaj składniki odżywcze w jednej czwartej zalecanej przez producenta dawki. Jak pojawią się pierwsze korzenie, należy lekko otworzyć otwory wentylacyjne. Stopniowo zwiększaj otwór każdego dnia i całkowicie zdejmij pokrywkę, aby stwardniała na kilka dni przed przesadzaniem. Nadal można używać żeli i środków ukorzeniających. Gdy sadzonka zostanie zanurzona, wszystkie aktywne składniki są natychmiast wchłaniane i nie zostaną „zmyte” przez nawilżanie.

Jak przesadzać rośliny po użyciu propagatora x-stream od Nutriculture?


Przesadzanie do gleby lub kokosa: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie zaczną przebijać się przez doniczkę z siatki. Wsadź do doniczek 3” lub 4” i rosnij przez kilka dni przed przesadzeniem. Przesadzanie do hydro: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przeszczep bezpośrednio do systemu wodnego. Przesadzanie do wełny mineralnej: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przebij otwór w dnie sześcianu o średnicy 3” lub 4”, włóż cięcie między dwie połówki kostki Grodan, aby korzenie przeszły przez dziurkowany otwór

Dlaczego warto wybrać szklarenkę do propagacji klonów roślin Nutriculture NC Aero/Hydro X-Stream?


Propagatory Nutriculture X-Stream działają szybko i zapewniają szybki rozwój korzeni. Mają wysoki wskaźnik sukcesu ze względu na doskonałą wilgotność i produkują klony wysokiej jakości. Sprzęt tej brytyjskiej marki cieszy się dużym uznaniem wśród growerów w całej Europie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno mniejsze (na 12 roślin) jak i duże szklarenki do 120 klonów.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel