Propagatory Hydro / Aero

( ilość produktów: 8 )

Jak stosować propagator NUTRICULTRE X-STREAM ? Porady i wskazówki

Przede wszystkim nastaw pompę włączoną w trybie 24/7. Gdy korzenie zaczynają się pokazywać, dodaj składniki odżywcze w jednej czwartej zalecanej przez producenta dawki. Jak pojawią się pierwsze korzenie, należy lekko otworzyć otwory wentylacyjne. Stopniowo zwiększaj otwór każdego dnia i całkowicie zdejmij pokrywkę, aby stwardniała na kilka dni przed przesadzaniem. Nadal można używać żeli i środków ukorzeniających. Gdy sadzonka zostanie zanurzona, wszystkie aktywne składniki są natychmiast wchłaniane i nie zostaną „zmyte” przez nawilżanie.

Jak przesadzać rośliny po użyciu propagatora x-stream od Nutriculture?

Przesadzanie do gleby lub kokosa: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie zaczną przebijać się przez doniczkę z siatki. Wsadź do doniczek 3” lub 4” i pozwól jej rosnąc przez kilka dni przed przesadzeniem. Przesadzanie do hydro: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przeszczep bezpośrednio do systemu wodnego. Przesadzanie do wełny mineralnej: Usuń roślinę z X-Stream, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przebij otwór w dnie sześcianu o średnicy 3” lub 4”, włóż cięcie między dwie połówki kostki Grodan, aby korzenie przeszły przez dziurkowany otwór

Dlaczego warto wybrać szklarenkę do propagacji klonów roślin Nutriculture NC Aero/Hydro X-Stream?

Propagatory Nutriculture X-Stream działają szybko i zapewniają szybki rozwój korzeni. Mają wysoki wskaźnik sukcesu ze względu na doskonałą wilgotność i produkują klony wysokiej jakości. Sprzęt tej brytyjskiej marki cieszy się dużym uznaniem wśród growerów w całej Europie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno mniejsze (na 12 roślin) jak i duże szklarenki do 120 klonów. 

Propagatory hydroponiczne i aeroponiczne do ukorzeniania klonów i sadzonek 

Niemniej jednak, propagatory hydroponiczne i aeroponiczne stanowią zaawansowane rozwiązania dla osób chcących efektywnie i szybko rozprzestrzeniać rośliny. Te systemy zapewniają kontrolowaną środowiskową przestrzeń dla rozwoju roślin, umożliwiając utrzymanie optymalnej wilgotności, temperatury i dostępu do składników odżywczych. Stworzone z myślą o maksymalizacji tempa wzrostu i zdrowia roślin, propagatory hydro/aero są doskonałym wyborem dla zarówno hobbystycznych ogrodników, jak i profesjonalnych upraw.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel