SPRZĘT

( ilość produktów: 1591 )

W naszej ofercie znajdziecie żarówki LED o zbilansowanym spektrum emitowanego światła. Są dostępne w wersjach z różną ilością diod oraz natężenia napięcia. Uniwersalny gwint E27 sprawia, że będą pasowały do większości lamp. Dzięki tym cechom świetnie sprawdzą się podczas uprawy roślin, na przykład w domowych warunkach, znacząco pomogą w różnych etapach ich wzrastania.

Funkcjonalne zestawy wentylujące

Dzięki wentylatorom można zapewnić stałą cyrkulację powietrza. Sprawia to, że rośliny mogą wzrastać w optymalnych warunkach, przy właściwej dawce tlenu i odpowiedniej temperaturze. Dobierając do nich filtry węglowe, można zamaskować niepożądane zapachy, co bez wątpienia wpływa na komfort prowadzenia uprawy w warunkach domowych. Wentylatory są dostępne w różnych rozmiarach, a zdywersyfikowany profil urządzeń, pozwala na wybranie tego, które spełni wymagania danej uprawy.


Akcesoria uprawowe

Oprócz zróżnicowanego asortymentu żarówek i zestawów wentylujących, możesz się zaopatrzyć w papierki lakmusowe, dzięki którym zmierzysz pH w zakresie 5.5- 9.0. Cechują się dużą wydajnością. Za ich pomocą można wykonać aż 80 testów. Często wybieranymi produktami są także stymulatory wzrostu roślin, tace uprawowe z drenażem, torfowe, czy do wysiewu nasion i sadzonek, a także świetlówki, systemy nawadniania i specjalistyczne, wielofunkcyjne termometry. W naszej ofercie znajdziesz też doniczki produkcyjne, niezbędne przy każdej uprawie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel