Autopot - automatyczny system nawadniania

( ilość produktów: 222 )

Autopot to nowoczesny system automatycznego i precyzyjnego nawadniania roślin. Nadaje się pod uprawy roślin domowych, szklarniowych oraz ogrodowych. Nie wymaga wiedzy i doświadczenia hodowlanego – przeciwnie, znacznie wspomaga rozwój roślin rozwój roślin dzięki systematycznemu ich nawadnianiu. Ryzyko przesuszenia hodowli znacznie się zmniejsza. Autopot pozwala oszczędzić czas przy wielodoniczkowej hodowli, wspomaga mniej systematycznych hodowców oraz zapewnia stały dopływ wody przez okres od kilku dni nawet do 2 tygodni (zależnie od zestawu), dzięki czemu bez obaw można wyjechać, zapominając o uprawach. W sprzedaży wszystkie elementy potrzebne do stworzenia odpowiedniego zestawu Autopot dla własnej hodowli. Uniwersalna konstrukcja pozwala łączyć poszczególne zestawy w różnych kombinacjach. Dostępne części służą zarówno rozbudowie zestawów oraz jako części zapasowe i naprawcze. Dostępne są również gotowe zestawy w różnych kombinacjach – dobiera się ilość i pojemność doniczek oraz wielkość zbiornika głównego. W roku 2020 firma wprowadziła nowy, bardziej wydajny standard bazujący na średnicy węża 9mm.

Kupuj od oficjalnego dystrybutora w Polsce! Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego / hurtowni - Warszawa ul Grochowska 23/31 wjazd od ul. Dęblińskiej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel