Nawozy Biotabs

( ilość produktów: 32 )

Biotabs - 100% organiczne i proste w stosowaniu nawozy z Holandii

BioTabs to innowacyjny holenderski producent nawozów organicznych i polepszaczy gleby. Od wielu lat zajmuje się produkcją i udoskonalaniem nawozów i dodatków do upraw organicznych. Stosowanie Biotabs gwarantuje bogatszy smak i aromat w porównaniu do nawozów mineralnych dzięki 100% organicznym składnikom. Produkty Biotabs są dostępne w postaci tabletek, proszków i w płynie. Są bardzo proste w użyciu i ograniczają ilość  błędów jakie mogą popełnić początkujący growerzy. Szczególnie polecane są polecane do systemu autonawadniania Autopot, gwarantując praktycznie bezobsługową uprawę.

Produkty z kategorii nawozy Biotabs:

Stałe nawozy Biotabs:

Tabletki Biotabs Indoor powoli uwalniają wszystkie organiczne składniki odżywcze i bakterie, z których są wykonane, wzbogacając glebę i ułatwiając roślinom przyswajanie nawozów. Są bardzo proste w użyciu - wystarczy włożyć tabletkę na około 5-10 cm do ziemi i podlać wodą. Jeśli w Twojej glebie brakuje mikro życia, powinieneś zastosować BACTREX, który je przywróci, poprawiając jednocześnie strukturę i żyzność Twojej gleby. Jednocześnie te pomocne bakterie wspomagają rozwój systemu korzeniowego Twojej rośliny. Oprócz pożytecznych bakterii Biotabs oferuje równiez pożyteczne grzyby glebowe - Mycotrex, który zapewni zdrową strefę korzeniową i odporoność rośliny na późniejszą fazę wzrostu. 

Nawozy płynne Biotabs:

Nawozy Biotabs w formie płynnej najlepiej sprawdzają się w połączeniu z tabletkami lub nawozami w proszku firmy Biotabs. Najskuteczniej działają w fazie kwitnienia rośliny, wzmacniając proces - BIO PK 5-8 oraz Orgatrex. Rośliny traktowane tymi rozszerzeniami Biotabs są większe, zdrowsze, lepiej smakują i mają wspaniały aromat. Biotabs oferuje także świetny nawóz na stres roślin spowodowany niską temperaturą czy suszą - Boom Boom Spray. Działa na trzy sposoby: ochronny, odżywiający i stymulujący. Może być stosowany przez cały cykl życia rośliny. Biotabs oferuje również świetnie skomponowany kompletny zestaw na 5-10 roślin, zawierający wszystkie niezbędne produkty na pełen cykl - Biotabs Starter Pack.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel