Nawozy Biotabs

( ilość produktów: 31 )

BioTabs to innowacyjny holenderski producent nawozów organicznych i polepszaczy gleby. Od 10 lat zajmują się produkcją i udoskonalaniem produktów ekologicznych. Stosowanie Biotabs gwarantuje bogatszy smak i aromat niż dotychczas. Produkty Biotabs są dostępne w postaci stałej i płynnej i oba zostały wypróbowane i przetestowane przez wielu użytkowników na całym świecie. Produkty te charakteryzują się skutecznością, łatwością użytkowania oraz przystępnymi cenami.

Produkty z kategorii nawozy Biotabs:

Stałe nawozy Biotabs:

Produkty Biotabs w postaci stałej występują w wielu formach i mają różne zastosowania. Na przykład można znaleźć tabletki CO2, które powoli uwalniają wszystkie organiczne składniki odżywcze i bakterie, z których są wykonane, wzbogacając glebę i ułatwiając roślinom przyswajanie nawozów. Jeśli w Twojej glebie brakuje mikro życia, powinieneś zastosować BACTREX, który je przywróci, poprawiając jednocześnie strukturę i żyzność Twojej gleby. Jednocześnie te pomocne bakterie wspomagają rozwój systemu korzeniowego Twojej rośliny. Oprócz pożytecznych bakterii istnieje wiele rodzajów grzybów, które mogą przysłużyć się glebie i roślinom. Produkty sproszkowane nie powinny stanowić problemu dla nikogo, biorąc pod uwagę jego doświadczenie w ogrodnictwie lub jego całkowity brak. Tabletki CO2 są jeszcze łatwiejsze w użyciu. Wystarczy włożyć tabletkę na około 5-10 cm do ziemi i podlać wodą.

Nawozy płynne Biotabs:

Nawozy Biotabs w formie płynnej najlepiej sprawdzają się w połączeniu z tabletkami lub nawozami w proszku firmy Biotabs. Najskuteczniej działają w fazie kwitnienia rośliny, wzmacniając proces. Rośliny traktowane płynnymi nawozami Biotabs są większe, zdrowsze, lepiej smakują i mają wspaniały aromat. Biotabs Boom Spray to świetny wielofunkcyjny nawóz. Działa na trzy sposoby: ochronny, odżywiający i stymulujący. Może być stosowany przez cały cykl życia rośliny.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel