Dogrzewanie

( ilość produktów: 21 )

Skuteczna uprawa roślin wymaga zapewnienia odpowiednich warunków cieplnych. Niektóre gatunki potrzebują znacznie wyższych temperatur niż, co wymaga od hodowców podjęcia dodatkowych działań. W naszej ofercie znajdziesz kable grzewcze, specjalne grzejniki rurowe do szklarni, elektryczne nagrzewnice powietrza oraz maty grzewcze, dzięki którym osiągniesz odpowiednią temperaturę do uprawy.

Rozwiązanie na miarę Twych potrzeb

Oferowane przez nas akcesoria grzewcze łatwo dopasujesz do warunków Twojej uprawy indoor. Poszczególne modele różnią się takimi parametrami, jak wymiary, moc oraz gwarantowany zakres obszaru ogrzewania. Warto pamiętać, że poszczególne produkty pomagają na różnych etapach wzrostu roślin. Należy też upewnić się, jaki rodzaj dogrzewania będzie najlepszy dla rośliny – nie spowoduje poparzenia lub innych niebezpiecznych zmian.

Trwałość

Urządzenia dogrzewające zostały wyprodukowane z materiałów, które zapewniają wodoodporność. Dzięki temu można je stosować bez obawy o nagłe zachlapanie czy zawilgocenie, co szczególnie istotne przy systemach nawadniających. Każdy z produktów posiada szczegółową specyfikację. Naturalnie jeżeli nie jest ona wystarczająca, za pomocą intuicyjnego formularza można dopytać o interesujące szczegóły. Wówczas nasi doradcy opowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy doświadczonych plantatorów, a także pasjonatów przydomowego ogrodnictwa. Działamy na terenie Warszawy, gdzie możliwy jest odbiór osobisty zakupionych towarów. Oferujemy także wysyłkę (również za granicę).

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel