Spider Farmer - lampy do uprawy roślin

( ilość produktów: 4 )

Spider Farmer - jakościowe oświetlenie LED do growbox'a

Poznaj lampy do roślin Spider Farmer, nowoczesne i wydajne oświetlenie LED, które zapewni Twoim roślinom idealne warunki do wzrostu i kwitnienia. Lampy te cechują się wysoką energooszczędnością, długą żywotnością oraz pełnym spektrum światła, naśladującym naturalne promieniowanie słoneczne. Odkryj zalety zastosowania technologii LED w uprawie roślin, takie jak mniejsze zużycie energii, niższe ryzyko przegrzewania, a także możliwość ściślejszej kontroli nad warunkami wzrostu.

Najpopularniejsze modele to: 

Spider farmer sf 2000

Spider farmer sf 1000

Spider farmer sf 600

Spider farmer sf 300

Lampy Spider Farmer są dostępne w różnych modelach, aby sprostać potrzebom różnorodnych upraw, od niewielkich ogrodów domowych po profesjonalne plantacje. Zapewnij swoim roślinom najlepsze warunki do wzrostu, dzięki zaawansowanym i niezawodnym lampom do roślin Spider Farmer.

Lampy do Roślin Spider Farmer – Energooszczędne i Wydajne Oświetlenie dla Twojej Uprawy

Spider Farmer to znana chińska marka oświetlenia LED do uprawy roślin, założona w 2015 roku. Te pozbawione wentylacji panele, stworzone na chipach SMD stały się bestsellerami na całym świecie. Seria Spiderfarmer SF bazuje na aluminiowej grubej płycie, która nie wydziela dużej ilości ciepła; lampa posiadają także wysokiej jakości osłony na kable. Osiągi przy modelu SF1000 to 2,5umol/J a przy modelu SF2000 to aż 2,7umol/J!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel