Nawozy Advanced Nutrients

( ilość produktów: 153 )

Nawozy Advanced Nutrients są jednymi z najlepszych nawozów na bazie materiałów syntetyczno-organicznych dostępnych na rynku. Firma nie oszczędza na elementach z jakich składają się ich produkty co przekłada się na szybsze przyswajanie przez rośliny potrzebnych im substancji odżywczych i związków chemicznych. To powoduje szybki wzrost oraz obfite kwitnienie rośliny, która wyrasta zdrowa, silna i piękna. Advanced Nutrients również oferuję produkty o 100% organicznym składzie.

Nawozy od marki Advanced Neutrients możemy podzielić na parę kategorii, najważniejsze z nich dzielą się na:

  • Stymulatory kwitnienia: Big Bud, Overdrive, Bud Factor X, Bud Ignitor
  • Nawozy dla fazy kwitnienia: Sensi Bloom, Connoisseur Bloom, Iguana Juice, pH Perfect Bloom, Jungle Juice
  • Ukorzeniacze: Voodoo Juice, Piranha i Tarantula
  • Nawozy dla fazy wzrostu: Sensi Grow, Connoisseur Grow, Jungle Juice, pH Perfect Grow, Iguana Juice
  • Dodatki: Sensizym, B-52, Rhino Skin, Bud Candy, Nirvana, Carboload, pH Perfect Micro, Revive, Flawless Finish

Produkty z kategorii Advanced Nutrients

Co odróżnia Advanced Nutrients od reszty producentów?

Advanced Nutrients prowadzi ciągłe badania nad fizjologią i budową roślin przez co dokładnie wiedzą czego potrzeba Twoim roślinom w danej fazie rozwoju. Nie wahają się wprowadzania zmian w składzie swoich produktów, jeżeli oznacza to zwiększenie ich skuteczności. Dzięki tym badaniom nie gonią za konkurencją, ponieważ to Advanced Nutrients jest największym innowatorem na rynku.

Nie potrzebujesz doświadczenie żeby używać Advanced Nutrients

Niezależnie od tego czy pracujesz w ogrodzie od lat czy dopiero zaczynasz bądź chcesz zacząć. Nawozy Advanced Nutrients są stworzone z myślą o wszystkich a sam producent bardzo zachęca ludzi do wejścia w świat ogrodnictwa. Te produkty są proste w użyciu, gwarantują bardzo zadowalające efekty i są dostępne w przystępnych cenach.Dowiedz się więcej
Dobór oraz dawkowanie nawozów advanced nutrients
Jeśli zastanawiasz się jakie produkty od Advanced Nutrients będą odpowiednie dla Ciebie to dobrze trafiłeś! Artykuł opisuje wszystkie produkty tj. ukorzeniacze, boostery, dodatki i polepszacze, dowiedz się jak dobierać produkty i jak je mieszać ze sobą.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel