Sensi Bloom

( ilość produktów: 7 )

Advanced Nutrients SENSI BLOOM - nawóz do roślin w fazie kwitnienia 

Sensi Bloom to wysokiej jakości nawóz dwuskładnikowy (część A i B) od renomowanej marki Advanced Nutrients, zaprojektowany z myślą o wsparciu roślin w kluczowej fazie kwitnienia. Jego precyzyjnie dobrana formuła dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które Twoje rośliny potrzebują, aby rozkwitać.

Zastosowanie SENSI BLOOM

Stosuj Sensi Bloom w początkowych etapach kwitnienia aż do zbioru, aby zapewnić Twoim roślinom odpowiednie składniki odżywcze potrzebne do wytworzenia obfitych i zdrowych plonów. Nawóz jest odpowiedni dla różnych systemów uprawy, w tym hydroponicznych, glebowych i innych.

SENSI BLOOM COCO - nawóz dla uprawy w kokosie

Sensi Coco Bloom to alternatywa dla Sensi Bloom, dedykowana roślinom uprawianym w podłożu kokosowym. Sensi Bloom skupia się na wsparciu ogólnym w fazie kwitnienia, podczas gdy Sensi Coco Bloom dostarcza składniki odżywcze specjalnie dostosowane do uprawy w kokosie. Jeśli używasz podłoża kokosowego, Sensi Coco Bloom może być bardziej odpowiedni dla Twoich roślin.

AN SENSI BLOOM - skład i dawkowanie:

Sensi Bloom zawiera bogaty zestaw składników, w tym fosfor, potas, aminokwasy i wiele innych, które są kluczowe dla zdrowego wzrostu i kwitnienia roślin. Nawóz jest podzielony na dwie części - A i B, które należy stosować razem zgodnie z instrukcjami na opakowaniu oraz na stronie producenta. Dawkowanie jest proste i łatwo dostosować do potrzeb Twoich roślin. 

Formuła pH Perfect

Formuła pH Perfect od Advanced Nutrients to innowacyjne rozwiązanie, które automatycznie reguluje poziom pH w roztworach nawozowych, co optymalizuje przyswajanie składników odżywczych przez rośliny. Dzięki tej technologii, rośliny mają stały dostęp do wszystkich niezbędnych składników, co przekłada się na zdrowszy wzrost i obfitsze plony. Formuła pH Perfect eliminuje także konieczność ciągłego monitorowania i ręcznej regulacji poziomu pH, co znacznie upraszcza proces pielęgnacji roślin, zwłaszcza w systemach hydroponicznych.

Gdzie kupić SENSI BLOOM od marki Advanced Nutrients:

Zapraszamy do zakupu Sensi Bloom oraz Sensi Coco Bloom w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Warszawie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć uprawę swoich roślin z wykorzystaniem tego wyjątkowego nawozu.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel