Bud Ignitor

( ilość produktów: 4 )

Advanced Nutrients BUD IGNITOR - stymulator kwitnienia

Rozpocznij kwitnienie z impetem dzięki Bud Ignitor®, czołowemu stymulatorowi w branży, przeznaczonemu na początek fazy kwitnienia. Opracowany z optymalnymi proporcjami fosforu, potasu i wodorostów, Bud Ignitor dostarcza podwójne korzyści dla hodowców. Optymalizuje warunki dla silniejszego startu kwitnienia, jednocześnie dostarczając Twoim cennym roślinom specjalistycznego pożywienia, którego potrzebują, aby maksymalizować osiągane plony.

AN BUD IGNITOR - wzmacnia start 

Kiedy Twoje rośliny wkraczają w fazę kwitnienia, kluczowe jest, aby zapewnić im mocny początek, który zaowocuje obfitymi plonami. Bud Ignitor® od Advanced Nutrients działa jako katalizator, który zapala energetyczny impuls w Twoich roślinach. Z optymalnymi proporcjami fosforu i potasu, Bud Ignitor przyspiesza i wzmacnia początkową fazę kwitnienia, stymulując rośliny do produkcji większej liczby pąków. Poprzez aktywację kluczowych procesów metabolicznych, ten produkt jest niezbędny, aby wywołać maksymalny rozwój kwiatów i osiągnąć pełny potencjał Twojej uprawy.

BUD IGNITOR - dawkowanie:

Zaleca się stosowanie Bud Ignitor w ilości 2 ml na 1 litr wody od początku fazy kwitnienia przez pierwsze dwa tygodnie. Można go bezpiecznie łączyć z innymi nawozami i suplementami, aby zapewnić optymalne wyniki i zdrowe, silne kwiaty.

Gdzie kupić BUD IGNITOR? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Bud Ignitor od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel