Big Bud

( ilość produktów: 13 )

Stymulator kwitnienia BIG BUD od firmy Advanced Nutrients

Odkryj moc Big Bud od Advanced Nutrients – niezastąpionego stymulatora kwitnienia, który przekształca Twoje rośliny w prawdziwe fabryki owoców i kwiatów. Big Bud to kluczowy produkt wśród profesjonalnych hodowców, gdyż oferuje unikalną mieszankę składników odżywczych, aminokwasów i witamin niezbędnych do zwiększenia rozmiaru, masy i jakości plonów.

Kiedy używać Big Bud?

Big Bud od Advanced Nutrients powinien być stosowany w określonym momencie cyklu życia roślin, czyli podczas fazy kwitnienia. Jest to etap, gdy rośliny wykorzystują najwięcej energii na produkcję pąków, kwiatów i owoców. W związku z tym, potrzebują dodatkowych składników odżywczych, aby osiągnąć maksymalne rezultaty. 

Big Bud Coco - dla upraw na kokosie

Big Bud Coco to specjalnie opracowany stymulator kwitnienia, który jest dedykowany dla upraw w podłożu kokosowym. Zawiera optymalne proporcje fosforu, potasu oraz specjalną mieszankę aminokwasów i innych składników odżywczych, które pomagają roślinom w produkcji dużych, mocnych i pełnych aromatu pąków. Big Bud Coco współpracuje z unikalnymi właściwościami podłoża kokosowego, aby zapewnić maksymalne korzyści dla roślin w fazie kwitnienia.

Big Bud Powder - Big Bud w proszku

Big Bud Powder jest proszkową formą popularnego stymulatora kwitnienia Big Bud. Sproszkowany format pozwala na łatwiejsze dozowanie i miesza się efektywnie z wodą, umożliwiając szybkie dostarczenie składników odżywczych do roślin. Zawiera wysokie stężenia fosforu i potasu, a także specjalną mieszankę aminokwasów, która wspiera produkcję dużych, zdrowych i aromatycznych pąków. Big Bud Powder jest doskonałym wyborem dla ogrodników, którzy poszukują wysoce skoncentrowanego i wydajnego stymulatora kwitnienia.

Tabela dawkowania dla Big Bud

Zaleca się rozpoczęcie stosowania Big Bud od drugiego do piątego tygodnia fazy kwitnienia. Dawkowanie wynosi 2 ml na 1 litr wody podlewającej. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania, aby uniknąć przekarmienia roślin i zapewnić optymalne wyniki. Pamiętaj również, że Big Bud można łączyć z innymi produktami Advanced Nutrients, aby stworzyć kompleksowy plan nawożenia dostosowany do potrzeb Twojej uprawy. 

Stymulator kwitnienia BIG BUD skład

Big Bud zawiera wysoką koncentrację fosforu i potasu, które są kluczowymi składnikami w fazie kwitnienia. Skoncentrowane składniki odżywcze w tym produkcie wpływają na optymalny rozwój i wzrost kwiatów.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel