Overdrive

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients OVERDRIVE - stymulator kwitnienia

Overdrive to specjalnie opracowany nawóz marki Advanced Nutrients, stworzony dla roślin w końcowej fazie kwitnienia. Ten potężny stymulator metaboliczny został zaprojektowany, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twoich roślin, zwiększając plony i zapewniając wyjątkową jakość. 

OVERDRIVE - stosunek składników NPK

Overdrive NPK odnosi się do stosunku składników odżywczych azotu (N), fosforu (P) i potasu (K) w produkcie Overdrive od Advanced Nutrients. Oferując stosunek 1-5-4, Overdrive jest zoptymalizowany, aby dostarczyć roślinom niezbędny fosfor i potas, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanej ilości azotu. Fosfor jest niezbędny dla roślin w fazie kwitnienia, ponieważ wpływa na rozwój korzeni i pomaga w produkcji kwiatów, podczas gdy potas jest ważny dla ogólnej wytrzymałości roślin i pomaga w regulacji wielu procesów, takich jak fotosynteza. Niski poziom azotu w tym etapie jest odpowiedni, ponieważ nadmiar azotu może hamować kwitnienie. Overdrive z jego specyficznym stosunkiem NPK jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą maksymalizować wydajność i jakość kwiatów w swoim ogrodzie.

AN OVERDRIVE - dawkowanie:

Overdrive należy używac w ostatnich tygodniach fazy kwitnienia, najlepiej tydzień-dwa przed planowanym zbiorem. Dawkowanie Overdrive wynosi 2 ml na 1 l wody.

Gdzie kupić OVERDRIVE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu OVERDRIVE od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel