Jungle Juice

( ilość produktów: 8 )

Zestaw nawozów JUNGLE JUICE od Advanced Nutrients

Jungle Juice to rewolucyjny trzyczęściowy zestaw nawozów od renomowanej marki Advanced Nutrients, który zapewnia wszystko, czego Twoje rośliny potrzebują do osiągnięcia maksymalnych plonów. Optymalizując procesy wzrostu, Jungle Juice pomaga uzyskać zdrowe i bujne rośliny, niezależnie od Twojej metody uprawy.

AN Jungle Juice Bloom

Jungle Juice Bloom to kluczowy element trzyczęściowego zestawu nawozów Jungle Juice, który specjalnie skoncentrowany jest na wsparciu kwitnienia Twoich roślin. Dzięki wysokiej zawartości fosforu i potasu, Jungle Juice Bloom promuje obfite, zdrowe i mocne kwiaty. Ten nawóz nie tylko zwiększa liczbę pąków, ale także poprawia ich jakość, co prowadzi do wyższych plonów i lepszych wyników w uprawie.

AN Jungle Juice Micro

Jungle Juice Micro to esencjonalny składnik trzyczęściowego zestawu Jungle Juice, który zapewnia Twoim roślinom niezbędne mikroelementy niezbędne dla ich wzrostu. Zawierający chelaty żelaza i innych mikroelementów, Jungle Juice Micro jest kluczowy w budowaniu silnej struktury rośliny i wspieraniu jej ogólnego zdrowia. Dzięki temu nawozowi, Twoje rośliny będą miały solidne fundamenty niezbędne do osiągnięcia obfitych plonów.

AN Jungle Juice Grow

Jungle Juice Grow jest trzecim elementem trzyczęściowego zestawu nawozów Jungle Juice, skoncentrowanym na intensywnym wzroście roślin. Zawierając wysokie stężenia azotu oraz inne składniki odżywcze, Jungle Juice Grow wspiera rozwój liści i pędów, co przyczynia się do budowy silnej i zdrowej rośliny. To idealny nawóz do stosowania w fazie wegetatywnej, aby zapewnić Twoim roślinom energię i składniki odżywcze niezbędne do późniejszego kwitnienia.

Advanced Nutrients Jungle Juice NPK

  • Jungle Juice Grow: NPK wynosi 2-1-6. To znaczy, że zawiera 2% azotu (N), 1% fosforu (P) i 6% potasu (K). Jest to formuła przeznaczona na fazę wegetatywną roślin.

  • Jungle Juice Micro: NPK wynosi 5-0-1. Zawiera 5% azotu (N), 0% fosforu (P) i 1% potasu (K). Jest to formuła skupiająca się na dostarczaniu mikroelementów potrzebnych w każdym etapie wzrostu roślin.

  • Jungle Juice Bloom: NPK wynosi 0-5-4. Zawiera 0% azotu (N), 5% fosforu (P) i 4% potasu (K). Jest to formuła przeznaczona na fazę kwitnienia roślin.

Gdzie kupić JUNGLE JUICE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu JUNGLE JUICE od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel