Bud Candy

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients BUD CANDY - silny magnez dla roślin

Nakarm swoje rośliny dawką energii, która pobudza kwitnienie, gdy najbardziej tego potrzebują. Bud Candy® zawiera doskonałą mieszankę węglowodanów i magnezu, tworząc optymalne warunki do zwiększenia wzrostu kwiatów i wzmocnienia pożądanych aromatówMagnez to składnik kluczowy w produkcji chlorofilu, a chlorofil jest sercem procesu fotosyntezy. Bud Candy dostarcza magnezu, który stymuluje produkcję chlorofilu, dzięki czemu Twoje roślny mogą efektywniej przekształcać światło w energię, prowadząc do silniejszych i zdrowszych plonów.

Węglowodany dla roślin

Węglowodany nie tylko dostarczają energię Twoim roślinom, ale także odżywiają korzystne mikroby w glebie lub podłożu. Bud Candy to jak fitness dla Twojego systemu korzeniowego, sprzyjając jego ekspansji i stwarzając podłoże dla hojnych plonów. Bud Candy można używać z każdym podłożem i system uprawy, również w hydroponice. 

BUD CANDY - dawkowanie i skład:

Skład tego suplementu obejmuje węglowodany, takie jak melasa i dekstroza, które odżywiają korzystne mikroorganizmy w strefie korzeni. Zawiera również magnez, który jest kluczowym elementem w produkcji chlorofilu, co z kolei pozytywnie wpływa na proces fotosyntezy. Bud Candy stosuje się od początku fazy kwitnienia aż do ostatniego tygodnia przed zbiorami. Zalecana dawka to 2 ml produktu na 1 litr wody.

Gdzie kupić BUD CANDY? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu BUD CANDY od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel