Akcesoria montażowe

( ilość produktów: 11 )

Akcesoria montażowe do growboxów i namiotów uprawowych

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne akcesoria montażowe dedykowane do growboxów i namiotów uprawowych. Od haczyków i klipsów, po uchwyty i szyny, te elementy są niezbędne dla efektywnego i bezpiecznego montażu systemów oświetleniowych, wentylacji czy też półek i zawieszeń. Dzięki nim możesz łatwo dostosować przestrzeń uprawową do własnych potrzeb i preferencji.

Wytrzymała taśma naprawcza do montażu i naprawy 

Jeżeli chodzi o taśmę naprawczą do growboxów, to jest to wszechstronne narzędzie, które może być używane zarówno do montażu różnych elementów, jak i do naprawy ewentualnych uszkodzeń namiotu uprawowego. Ta mocna i wytrzymała taśma zapewnia szybką i efektywną możliwość uszczelnienia dziur czy zabezpieczenia luźnych elementów, co pozwala na dłuższe i bezproblemowe korzystanie z Twojego namiotu uprawowego.

Dwustronna taśma przylepna do montażu różnych elementów bez konieczności użycia dodatkowych śrub i kołków

Dwustronna taśma przylepna to niezwykle praktyczne narzędzie, które znajduje szerokie zastosowanie w różnych sytuacjach. Dzięki temu, że klei się z obu stron, jest idealna do montażu różnych elementów bez konieczności użycia dodatkowych śrub czy kołków. W kontekście growboxów i namiotów uprawowych, taśma ta może być używana do zabezpieczania lekkich elementów, takich jak czujniki, małe lampy czy przewody.

Trytytki, tretetki i zipy - opaski zaciskowe ułatwiające montaż i organizację w growboxach

Opaski zaciskowe są uniwersalnym i niezawodnym narzędziem, które znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym także w hodowli roślin w growboxach. Służą do zabezpieczania i organizowania przewodów, rur czy węży w systemach wentylacyjnych, nawadniających oraz oświetleniowych. W growboxach, opaski zaciskowe są niezastąpione w utrzymaniu porządku i efektywności instalacji, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo dla różnych elementów systemu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel