Nawozy Guanokalong

( ilość produktów: 33 )

W przybrzeżnych jaskiniach Jawy i Madagaskaru nietoperze od wieków żyją w nienaruszonym i całkowicie naturalnym środowisku. Żywią się owadami i owocami z otoczenia.

Na przestrzeni wieków ich odchody w naturalny sposób rozłożyły się na bezwonny kompost. Ten bogaty surowiec jest pozyskiwany z poszanowaniem środowiska i otoczenia pod nadzorem władz lokalnych. Nie hałaśliwymi maszynami, ale szpatułkami i lampami naftowymi.

Dodatkowe zasoby organiczne są pozyskiwane z innych części świata od wyłącznie ekologicznych certyfikowanych dostawców. Na przykład popiół palmy z Sumatry i proszek z wodorostów z Norwegii. Wszystkie surowce organiczne najpierw gromadzą się w Holandii, gdzie są przetwarzane przez dwóch do czterech pracowników na dobrze proporcjonalne, zbilansowane produkty. Stąd produkty premium trafiają do licznych centrów ogrodniczych, producentów ziemi doniczkowej, plantatorów ekologicznych i dystrybutorów w całej Europie.

Produkty z kategorii Guanokalong

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel