Nawozy

( ilość produktów: 92 )

Prawidłowy rozwój roślin warunkuje nie tylko odpowiednie podlewanie czy zraszanie. Przydatne okazują się być również preparaty ukorzeniające, które sprawiają, że roślina rozwija się szybciej, dostając o wiele więcej cennych wartości odżywczych.

W tym dziale znaleźć można sodki stymulujące wzrost korzeni, zestawy do klonowania oraz szereg innych przydatnych akcesoriów, które bez wątpienia okażą się przydatne podczas pielęgnacji nawet naprawdę niewielkich roślin. Z pomocą proponowanych przez nas mini szklarni (propagatorów) można natomiast zapewnić roślinom odpowiedni klimat. Oferujemy oświetlenie, w tym również lampy LED oraz żarówki o charakterze energooszczędnym. W naszej ofercie znalazł się także aeropropagator, który jest urządzeniem zapewniającym szybszy, a jednocześnie bardziej produktywny rozwój roślin na początkowym etapie. Pozwala na umieszczenie aż stu pięciu sadzonek, co sprawi, że szybciej będą nadawały się do przeszczepu. Dodatkowo samoczynnie rozprowadza zarówno wodę, jak i dostarczane roślinie nawozy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel