Nawozy

( ilość produktów: 89 )

Produkty do ukorzeniania roślin - ukorzeniacze, mikoryzy i nawozy wspomagające proces ukorzeniania roślin

Prawidłowy rozwój roślin warunkuje nie tylko odpowiednie podlewanie czy zraszanie. Przydatne okazują się być również preparaty ukorzeniające, które sprawiają, że roślina rozwija się szybciej, dostając o wiele więcej cennych wartości odżywczych.

W tym dziale znaleźć można sodki stymulujące wzrost korzeni, zestawy do klonowania oraz szereg innych przydatnych akcesoriów, które bez wątpienia okażą się przydatne podczas pielęgnacji nawet naprawdę niewielkich roślin. Z pomocą proponowanych przez nas mini szklarni (propagatorów) można natomiast zapewnić roślinom odpowiedni klimat. Oferujemy oświetlenie, w tym również lampy LED oraz żarówki o charakterze energooszczędnym. W naszej ofercie znalazł się także aeropropagator, który jest urządzeniem zapewniającym szybszy, a jednocześnie bardziej produktywny rozwój roślin na początkowym etapie. Pozwala na umieszczenie aż stu pięciu sadzonek, co sprawi, że szybciej będą nadawały się do przeszczepu. Dodatkowo samoczynnie rozprowadza zarówno wodę, jak i dostarczane roślinie nawozy.

Ukorzeniacze - szybkie ukorzenianie klonów i sadzonek

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyselekcjonowane ukorzeniacze od renomowanych producentów. Dzięki nim proces ukorzeniania sadzonek i klonów staje się szybszy i bardziej efektywny, co w rezultacie prowadzi do zdrowszych i bardziej wydajnych roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Tabletki do nawożenia gleby - szybka i prosta forma dostarczenia składników odżywczych roślinie

W naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości tabletki do nawożenia gleby. Stanowią one wygodną i efektywną formę dostarczenia roślinom niezbędnych składników odżywczych. Są idealne dla zarówno doświadczonych hodowców, jak i początkujących ogrodników. 

Popraw wydajność rośliny dzięki mikoryzie dostępnej w naszym asortymencie 

Oferujemy również szeroki wybór produktów z mikoryzą, która wspomaga rośliny w przyswajaniu składników odżywczych i wodnych z gleby. Mikoryza to symbioza korzeni roślin z grzybami, która poprawia zdrowie i wydajność upraw. Dzięki temu, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, aby podnieść jakość swojej uprawy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel