Podstawki pod doniczki i donice

( ilość produktów: 20 )

Nasz growshop oferuje najatrakcyjniejsze podstawki pod donice – m.in. duże, małe, okrągłe, kwadratowe czy plastikowe, w wyjątkowo korzystnych cenach. Proponujemy nadzwyczaj szeroki asortyment produktów, które zostały precyzyjnie wykonane z wysokojakościowych materiałów, co przekłada się na ich długowieczność i wytrzymałość. Warto podkreślić, że każda dostępna w prezentowanej ofercie podstawka pod donicę została zaprojektowana z uwzględnieniem najmodniejszych trendów i wyróżnia się estetycznym wyglądem. Oferujemy rozbudowaną gamę kolorystyczną, a także różnorodne kształty i rozmiary. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz modele wpisujące się w Twoje preferencje, korespondujące ze stylistyką nieruchomości oraz współgrające z potrzebami konkretnych roślin.

Podstawki pod donice – szeroka oferta

Dla kwiatów, które szybko się rozrastają bądź potrzebują sporo miejsca na korzenie, oferujemy estetyczne duże podstawki pod donice. Dostępne są oczywiście również mniejsze egzemplarze. Oprócz tego proponujemy wiele wyrobów różniących się materiałem wykonania. To ważne z uwagi na indywidualne preferencje, ale także ze względu na miejsce, w którym będą zlokalizowane. W naszym asortymencie znajdują się eleganckie i odporne na czynniki zewnętrzne podstawki pod doniczki ceramiczne i plastikowe, które są zdecydowanie lżejsze i świetnie sprawdzą się wewnątrz domu.

 

Wysokojakościowe i estetyczne podstawki pod donice

Jeśli marzysz o pięknych roślinach, wyposaż się w dobrze dopasowane podstawki pod donice. Właśnie dzięki nim kwiaty mogą wykorzystać wodę, która wcześniej nie była im potrzebna, a Ty cieszysz się bezpieczeństwem posadzki. Zgromadzone w naszej ofercie artykuły służą także jako elementy dekoracyjne, dopełniając design wnętrza oraz kamuflując dolne fragmenty doniczek. Jednak aby cieszyć się maksymalną funkcjonalnością podstawek, trzeba wiedzieć, jakie egzemplarze wybrać. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, które wyróżniają się wysokojakościowym wykonaniem i znakomitą trwałością.

 

Jak wybrać podstawkę pod doniczkę?

Poszukując odpowiedniej podstawki, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej wielkość. Rozmiarowo powinno się ją ściśle dostosować do doniczki. Należy przy tym pamiętać, żeby spodek był nieco większy, aby mogła się na nim swobodnie zmieścić z marginesem na odpływ. Zbyt duża wielkość podkładki również jest niepożądana z uwagi na możliwość przesadnie długiego utrzymywania się wody po podlewaniu, co wiąże się z ryzykiem niebezpiecznego podwyższenia wilgoci i tym samym gnicia rośliny.

 

Doniczka z podstawką może być zgrana także pod względem kształtów, choć to żaden wymóg, a wyłącznie kwestia estetyczna. Jednak klienci przeważnie stawiają na spójność w tym zakresie, więc jeśli jeden element jest np. okrągły albo prostokątny, taki sam kształt wybiera się w przypadku drugiego produktu. Z czysto wizualnego punktu widzenia znaczenie ma też kolorystyka - tutaj funkcjonuje podobna zasada, tzn. można zdecydować się na jednolitość, stosując te same barwy, a także na kontrast, wykorzystując różne kolory.

 

Podstawkę trzeba uznać też za element zabezpieczający podłogę przed zarysowaniami i innymi zniszczeniami. Przesuwając ją po posadzce, istnieje znacznie mniejsze ryzyko spowodowania szkód, niż gdyby w taki sposób ktoś postąpił z samą doniczką. Spodek chroni powierzchnie płaskie także przed kawałkami ziemi, które mogą z niej wypadać podczas transportu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór podkładek pakowanych w różnej liczbie sztuk. Wybierz odpowiadającą Ci wersję i zamów już teraz!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel