Wentylatory radialne / BOX

( ilość produktów: 15 )

Wentylatory radialne mogą być podłączone do wydajnych i dużych filtrów węglowych. Zapewniają odpowiednią wentylację dużych pomieszczeń takich jak hale czy szklarnie. Nie nastręczają jednak większych trudności w czasie montażu, a do ich zalet można zaliczyć cichą pracę.

Wentylatory radialne

Uprawa typu indoor wymaga odpowiedniego przygotowania. Roślinom należy zapewnić nie tylko właściwą dawkę światła, ale także stały dostęp do świeżego powietrza. Zamontowanie wentylatorów radialnych zapewnia jego odpowiednią cyrkulację. Urządzenie pozwoli zintensyfikować wzrost roślin oraz zwiększyć ilość plonów.

Wentylatory radialne pozwalają wykorzystać pełen potencjał systemów wentylacyjnych. Powietrze, przepływając przez wentylator, zmienia kierunek o 90 stopni. Wyjątkowość wentylatorów polega na tym, że wypuszczane powietrze jest bardzo sprężone. Wysoka wydajność i efektywność powoduje, że wentylatory radialne są korzystniejszym rozwiązaniem niż inne produkty z tej kategorii, na przykład wentylatory osiowe.

Dobór wentylatora

W naszej ofercie znajdziesz wentylatory w różnych rozmiarach i o zróżnicowanej przepustowości. Wybieramy tylko produkty sprawdzonych marek, docenianych przez growerów na całym świecie. Nowoczesne urządzenia charakteryzują się nie tylko sporą efektywnością, ale także cichą i bezawaryjną pracą.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel