Tłumiki akustyczne

( ilość produktów: 22 )

Odpowiednia cyrkulacja powietrza to niezbędny element uprawy roślin w warunkach zamkniętych. Niestety instalacje wentylacyjne nie zawsze wykazują się odpowiednią dyskrecją. Może to być bardzo męczące, zwłaszcza jeśli namiot uprawowy znajduje się w przestrzeni, w której często przebywają mieszkańcy. Ponieważ wentylatory muszą pracować w sposób nieprzerwany, warto zainwestować w wysokiej jakości tłumiki akustyczne.

Profesjonalne tłumiki akustyczne

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tłumików, które przystosowane są do przewodów o przekroju okrągłym. Zależnie od szerokości kanałów powietrznych, oferujemy tłumiki zróżnicowane pod względem średnicy przekroju oraz długości. Zasada działania polega tu na zmniejszaniu prędkości oraz ciśnienia przepływającego powietrza, co skutkuje spadkiem głośności dźwięku. A wszystko to za sprawą wysoko absorbującej warstwy materiału wypełniającej wnętrze tłumików (celem przedłużenia jej żywotności, materiał zabezpieczony jest dodatkową powłoką ochronną). Rekomendujemy, aby tłumiki montowane były przed nawiewnikami powietrza oraz w przestrzeniach między wentylatorem a kanałami wywiewnymi/nawiewnymi.

Nasze tłumiki spełniają swą funkcję niezależnie od natężenia hałasu. Mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz growboxów, co nie wpływa na wydajność ich pracy. Zastosowanie warstwy izolacyjnej sprawia, że mimo różnic temperatur w elementach tych nie dochodzi do skraplania wody a dodatkowa powłoka ognioodporna pozwala na pracę również w bardzo wysokich temperaturach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel